تاریخ : دوشنبه 8 خرداد 1402     |     کد : 730

پیام تبریک مسئول نهاد رهبری دانشگاه در پی موفقیت های اخیر علمی و ورزشی دانشگاه بناب

مسئول نهاد رهبری دانشگاه در پی موفقیت های اخیر علمی و ورزشی دانشگاه بناب پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره تربیت بدنی به نقل از پایگاه خبری دفتر نهاد رهبری دانشگاه بناب متن پیام بدین شرح است:
با سلام و تقدیم احترام و آرزوی توفیق الهی
رشد، بالندگی و موفقیت دانشگاه بناب که یکی از دانشگاههای موفق و پرتلاش استان و حتی کشور می باشد، بدون تردید مرهون تعهد، توانمندی و شایستگی مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان محترم دانشگاه می باشد.


قرار گرفتن دانشگاه بناب در جمع پراستنادترین دانشگاههای برتر دنیا رویدادی بزرگ و قابل تحسین است که توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه و اساتید فرهیخته آن رقم خورده است، ضمن تقدیر از تلاشها و زحمات این عزیزان، این موفقیت بزرگ را به جامعه علمی کشور و همچنین به خانواده بزرگ دانشگاه بناب تبریک عرض می کنم.
همچنین موفقیت‌های تحسین برانگیز دانشجویان عزیزمان در پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی حرکت که بی‌شک مرهون تلاش و پشتکار دانشجویان دانشگاه بناب در انجمن های علمی  می‌باشد مایه‌ی مسرت و خرسندی اینجانب و تمام کسانی گردید که پیشتازی و سرآمدی دانشجویان نخبه و آینده‌ساز  برای آینده علمی کشور برایشان مهم و اساسی است،  ضمن تبریک این موفقیت بزرگ خدمت دانشجویانی که در این رویداد مهم بین المللی موفق به کسب رتبه برتر شدند، و موفقیت های اخیر دانشجویان ورزشکار دانشگاه بناب در عرصه های ورزشی را نیز خدمت جامعه دانشگاهی مخصوصاً دانشجویان پرتلاش در عرصه های ورزشی را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. و سلامتی و موفقیت‌های بیشترشان را در فرصت‌های پیش رو از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.
حسن حیدرزاده
مسئول نهاد رهبری دانشگاه بناب
گفتنی است: ورزشکاران دانشگاه بناب در مسابقات همگانی استانی در رشته های هندپلو مقام دوم، امادگی جسمانی مقام سوم و در رشته دارت مقام سوم را کسب نموده اند.


نوشته شده در   دوشنبه 8 خرداد 1402  ساعت  17:29   توسط   مدير سايت اداره تربیت بدنی دانشگاه بناب    تعداد بازدید  7
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode