تاریخ : چهارشنبه 27 ارديبهشت 1402     |     کد : 721

نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۳ کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه

نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۳ کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار شد.

دکتر جوادی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ارومیه در این جلسه ضمن خیر مقدم به مدعوین نشست، بر نقش کلیدی مقوله ورزش در تعالی و سلامت روحی و جسمی جامعه تأکید نموده و بر لزوم بروزرسانی و تجهیز زیرساخت های ورزشی در دانشگاه تاکید نمود.

وی افزود: رویدادهای ورزشی درون و بین دانشگاهی و برنامه های ورزشی می‌تواند بسترساز حضور هرچه بیشتر دانشجویان در اماکن و فعالیت های ورزشی شود.
دکتر فرضعلی پور مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین، از حمایت های همه جانبه ریاست و هیات رییسه دانشگاه از فعالیت های ورزشی تقدیر و تشکر نموده و گزارشی از فعالیت‌های ورزشی دانشگاه ارائه داد.
وی افزود که دانشجویان دانشگاه در المپیادهای ملی و بین‌المللی موفق به کسب مقام های خوبی شده و اکنون ۲۲ درصد از دانشجویان و ۳۰ درصد از کارکنان دانشگاه به صورت منظم فعالیت ورزشی دارند.
در ادامه نشست دکتر خدادادی دبیر مدیران تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۳ کشور بر لزوم حفظ نگرش منطقه ای به مقوله ورزش در بین دانشگاه های منطقه اشاره کرده و تاکید کرد: شوراهای ورزشی در دانشگاه های منطقه به صورت منظم برگزار شوند.
وی همچنین افزود که احتمالا در نیمه دوم سال جاری مسابقات ورزشی همبستگی دانشجویان دانشگاه های کشورهای اسلامی برگزار خواهد شد که مستلزم همفکری و تعامل متداوم بین دانشگاه ها جهت میزبانی باشکوه این رویداد می باشد.

در ادامه این جلسه برنامه های ورزش دانشگاهی، دانشگاه های منطقه سه کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


آلبوم تصاویرنشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های منطقه ۳ کشور به میزبانی دانشگاه ارومیه

نوشته شده در   چهارشنبه 27 ارديبهشت 1402  ساعت  18:39   توسط   مدير سايت اداره تربیت بدنی دانشگاه بناب    تعداد بازدید  11
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode