تاریخ : سه شنبه 11 بهمن 1401     |     کد : 719

تجدید پیمان جامعه ورزش با آرمان های انقلاب اسلامی

کارزار تجدید پیمان جامعه ورزش با آرمان‌های انقلاب اسلامی

در آستانه سالگرد انقلاب اسلامی شکوهمند جامعه ورزش همراه با مردم غیور و شریف ایران علیه حکومت جور و طاغوت ستمشاهی، بار دیگر دلبستگی و وفاداری خودرا به آرمان‌های انقلاب، امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر اعلام می‌ نمایند.

در بیش از چهار دهه از عمرپربرکت انقلاب ، پیشرفت‌هایی که در حوزه ورزش حاصل شده قابل مقایسه با نظام طاغوتی و شاهنشاهی گذشته نیست گواه آن افتخارآفرینی هزاران ورزشکار وقهرمان ملت ایران در میادین مختلف بین‌المللی است.

همچنین پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه ورزش بانوان باعث شده تا دشمنان ایران اسلامی تاب تحمل آن را نداشته باشند و با انواع لجن‌پراکنی که این روزها شاهد آن هستیم از جمله تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلامی توسط اتحادیه اروپا که در همه عرصه ها در خدمت پیشرفت و امنیت ایران عزیز بوده حرص خودرا خالی کنند.

این روزها دشمنان همه سعی وتلاش خود را کرده اند تا ورزشکاران را تافته جدا بافته از مردم نشان دهند، اما باید بدانند ما ورزشکاران در صف اول دفاع از ارزش‌های اسلامی و ایرانی هستیم و هرگز نخواهیم گذاشت دشمنان این مرز و بوم از نقاط ضعف ومسائل درونی جامعه بهره‌برداری کنند.

ما ورزشکاران با امضای این کارزار بار دیگر عشق و وفاداری خود به انقلاب اسلامی را اعلام میکنیم و با مردم شریف ایران و رهبر فرزانه انقلاب پیمان می‌بندیم تا جان در بدن داریم در راه بالا بردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکنیم و پرچمی که شهدا با خون خود برافراشته اند را،همچنان افراشته نگهداریم.


نوشته شده در   سه شنبه 11 بهمن 1401  ساعت  08:12   توسط   مدير سايت اداره تربیت بدنی دانشگاه بناب    تعداد بازدید  67
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode